Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος - Ο.Κ.Δ.Ε.

Διοικούσα επιτροπή: Σωφρόνιος Παπαδόπουλος, Σοφία Θεοδωροπούλου, Χρήστος Ζάκας

Σύνδεσμοι

http://www.okde.gr/

Υποψήφιοι

Α' ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Αντωνίου
ΚΙΤΣΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Σπυρίδωνος

Β' ΑΘΗΝΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΡΟΝΙΟΣ του Διονυσίου
ΣΚΕΥΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Σπυρίδωνος
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
ΔΙΚΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΠΙΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ναπολέωντος

Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιακώβου

ΝΟΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ

ΝΟΜΟΥ ΑΡΤΗΣ

ΚΙΤΣΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνα

ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ

ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αντωνίου

ΝΟΜΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Θεοχάρη

ΝΟΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΧΑΤΖΗΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΙΧΑΛΑΝΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΥ ΕΒΡΟΥ

ΝΤΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χριστοδούλου

ΝΟΜΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΟΥΡΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΛΑΧΑΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Κωνσταντίνου

ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΦΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή

ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φιλίππου

Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου
ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΤΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Δημητρίου
ΣΑΜΑΡΑ - ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου

ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΑΛΤΖΩΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Λάμπρου

ΝΟΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΟΥΖΑΣ ΗΛΙΑΣ του Λαζάρου

ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ

ΚΟΥΡΙΛΑΣ ΜΗΝΑΣ του Ηλία

ΝΟΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αλκιβιάδη

ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΟΛΙΟΥ ΞΑΝΘΗ του Ιωάννη

ΝΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Διογένη

ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Παναγιώτη

ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ανέστη

ΝΟΜΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΤΑΜΒΑΚΗ ΑΝΝΑ του Κυριάκου

ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σάββα

ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΥ ΛΕΣΒΟΥ

ΕΡΗΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βλασίου

ΝΟΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗ ΕΛΛΗ του Βασιλείου

ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΣΓΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

ΝΟΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

ΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ του Αλεξάνδρου

ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΗΣ

ΓΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΔΡΑΓΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ του Παύλου

ΝΟΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

ΖΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου

ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΣΗΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου

ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΓΚΙΩΡΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου

ΝΟΜΟΥ ΣΑΜΟΥ

ΔΗΜΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

ΝΟΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

ΣΜΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

ΝΟΜΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ

ΚΤΕΝΑ ΣΜΑΡΩ του Αθανασίου

ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Σωκράτη

ΝΟΜΟΥ ΦΩΚΙΔΟΣ

ΦΟΥΡΝΟΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Μιχαήλ

ΝΟΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αλεξάνδρου

ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ανδρέα

ΝΟΜΟΥ ΧΙΟΥ

ΤΣΙΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου

Τελευταία Ανανέωση: 10/9/2015